trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

2011-2012 Bedelli Askerlik Meselesi

2011-2012 Bedelli Askerlik Meselesi

Van’ da yaşanan depremle beraber ülkemizde Bedelli Askerlik tekrar gündeme geldi. Peki bedelli askerlik ne zaman çıkacak? Bedelli askerliğin şartları ne olacak? Bedelli Askerlik fiyatı ne olacak? Bedelli Askerlik kimleri kapsayacak? Bedelli Askerlik yaş sınırı ne olacak? İşte bu sorular henüz bedelli çıkmadan sorulmaya başlandı.

Ortalıkta çok çeşitli rivayetler var.

BAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç, bedelli askerlik konusunda yılbaşına kadar gelişme olacağını belirtti.

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, bedelli askerlikle ilgili, ”Artık bu çok resmen açıklandıktan sonra af gibidir, bu bedelli de dile getirildikten sonra, kamuoyunun gündemine düştükten sonra en kısa zamanda tamamlanması lazım. Bayramdan sonra arkadaşlar belli bir noktaya gelmiş çalışmayı tamamlayacaklar” dedi.

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, yaş sınırının geçmiş uygulamalara bakarak karar verileceğini, 20 den bile başlayabileceğini söyledi.

Başbakanın çalışmalar devam ediyor açıklamasından sonra ortalama 10 bin euro olacağı tahmin edilen bedelli askerlik için bankalar uzun vadeli tüketici kredisi çalışmalarına başladı.

Gelişmeler arttıkça bilgilendirme devam edecektir.

Bugün Ankara Esenboğa Havaalanında asker uğurlamasında idim Faruk kardeşimiz için kendisini Şırnak Gabar’a yolcu etttik, Tüm Askerlerimizi Allah korusun…

Hepsine sağlıkla Hayırlı Tezkereler dilerim.

BEDELLİ ASKERLİK DETAYLARI GAYRI RESMİ olarak açıklandı. İlgili yazıya sitemizden ulaşabilirsiniz. BEDELLİ ASKERLİK DETAYLARI

Bir önceki yazımız olan Kurban Bayramınız Kutlu Olsun başlıklı makalemizde kurban bayramı ve tebrik mesajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Genel
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı Kutlu Olsun. Toplum olarak birlik ve bütünlüğe daha fazla ihtiyacımız olan şu günlerde Bayramların birleştiriciliğinden...

Kapat